Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Ne, 9-20 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Doprava a platba


Kupní cena

 

1.    Kupní cena zboží je uvedena v nabídce prodávající umístěné na webovém portálu www.darkyukuceru.cz. Kupní cena zboží je konečná a vč. DPH.

 

2.    Cena přepravy a dobírky není součástí kupní ceny a je hrazena nad rámec kupní ceny zboží dle volby konkrétního druhu dopravy. Cena přepravy (vč. DPH) je uvedena níže:

 

a) Zásilkovna.cz

- cena balíku od 79,00 Kč

- cena balíku při doručení na výdejní místo v ČR 79,00 Kč (Zvolíte-li platbu na dobírku, zaplatíte ještě 30,- Kč vč. DPH.)

- cena balíku při doručení na zvolenou adresu v ČR 109,00 Kč (Zvolíte-li platbu na dobírku, zaplatíte ještě 30,- Kč vč. DPH.)

- cena balíku při doručení na výdejní místo v SK 89,00 Kč (Zvolíte-li platbu na dobírku, zaplatíte ještě 30,- Kč vč. DPH.)

b) Česká pošta, s.p. 


- balík prostřednictvím služby Balík do ruky na dobírku: 179,00 Kč

- balík prostřednictvím služby Balík do ruky a platba kupní ceny převodem na účet prodávající: 149,00 Kč

- balík k vyzvednutí na poště na dobírku: 170,00 Kč

- balík k vyzvednutí na poště a platba kupní ceny převodem na účet: 140,00 Kč.

 


Pokud prodávající doručuje zboží prostřednictvím služby České pošty s.p. „Balík do ruky“, platí tato pravidla:

 

-       zboží je doručováno do následujícího pracovního dne od podání zásilky (druhý den po expedici zboží)

-       v okamžiku expedice zásilky prodávající doručí kupujícímu formou e-mailu informace vč. podacího čísla balíku.

-       kupující může proces přepravy zboží sledovat v systému České pošty sledování zásilek Track & Trace pod odkazem http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php.

-       v případě, že doručovatel nezastihne kupující na uvedené adrese, bude zásilka uložena na příslušné poště a do schránky kupujícího bude vložena informace o uložení zásilky.

 

Kupující bere na vědomí, že zásilka se zbožím bude na poště uložena k převzetí maximálně 7 dní.

  

3.    Kupující si v rámci objednávky zvolí jeden z níže uvedených způsobů úhrady kupní ceny zboží a ceny přepravy:

 

a) platba v hotovosti či platební kartou v provozovně prodávající v OC Pivovar 2/3, 405 02, Děčín 6

b)  tzv. na dobírku v místě dodání zboží

c) bezhotovostní platba předem na bankovní účet prodávající pod variabilním symbolem uvedeným v potvrzení prodávající dle čl. II odst. 6 těchto podmínek.

 

4.    Pokud si kupující zvolil způsob úhrady bezhotovostním převodem, je kupní cena a ceny přepravy splatná  nejpozději do 5 dnů od doručením potvrzení prodávající dle části II odst. 6 těchto podmínek do dispozice kupujícího.

 

5.    Pokud si kupující zvolil způsob úhrady kupní ceny a ceny přepravy v hotovosti či na dobírku, je tato splatná při předání zboží.

 

Dodací a platební podmínky

 

1.    Dopravu zboží kupujícímu zajišťuje prodávající a to na území České republiky a Slovenska.

 

2.    Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce. Kupující může v objednávce uvést jako místo dodání i provozovnu prodávající v OC Pivovar 2/3, 405 02, Děčín 6; v takovém případě bude zboží připraveno k odběru v den, jež prodávající sdělí kupujícímu, nejpozději do 10 dnů od doručení potvrzení prodávající dle části II, odst. 6 těchto podmínek do dispozice kupujícího.

 

3.    Pro řádné a včasné doručení zboží je kupující povinen uvést v objednávce přesně a úplně adresu pro dodání zboží a dále pro účely operativní domluvy o konkrétní době dodání uvést i telefonní číslo na svou osobu.

 

4.    Prodávající se zavazuje zboží dodat ve lhůtě maximálně 5 dnů od doručení potvrzení prodávající dle části II, odst. 6 těchto podmínek do dispozice kupujícího a zaplacení kupní ceny; pokud si kupující zvolil způsob úhrady kupní ceny tzv. na dobírku, bude zboží dodáno ve lhůtě maximálně 10 dnů od doručení potvrzení prodávající dle části II, odst. 6 těchto podmínek do dispozice kupujícího.

 

5.    V případě zboží - dárků vyráběných prodávající na zakázku může prodávající dodací lhůtu prodloužit, maximálně o 5 dnů, je však povinna o tom kupujícího včas informovat.

 

6.    Při dodání zboží bude kupujícímu předán i daňový doklad - faktura.

 

7.    Při dodání zboží je kupující povinen podepsat dodací list, jímž kupující souhlasí s převzetím zboží v nepoškozeném obalu.

 

8.    Kupující je oprávněn odmítnout převzít otevřenou zásilku či zásilku se zjevně (mechanicky) poškozeným obalem; v takovém případě je kupující povinen sepsat s doručovatelem zásilky písemný záznam s uvedením důvodu odepření převzetí zásilky a bezodkladně informovat o důvodech odmítnutí převzetí zásilky prodávající.

 

9.    Odmítne-li kupující bez vážného důvodu převzetí zboží, je povinen uhradit prodávající náklady spojené s vyřízením objednávky, zabalením zboží a jeho přepravou.

 

10.   Kupující je povinen ihned po dodání zboží provést jeho kontrolu. Pokud kupující po provedení kontroly zboží zjistí poškození zboží, je povinen o tom odeslat informaci prodávající a to nejpozději do konce dne následujícího po doručení zásilky.

Online platby

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

 

Nejčtenější na blogu
Kde nás najdete

OC Pivovar

Sofijská 2/3
Děčín 6
405 02

Po - Ne 9:00 - 20:00

 

Kontakty
Michaela Kučerová
Michaela Kučerová
(Po-Ne, 9-20 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz