Kategorie
Kampaně
Kontakty

+420 604 677 987

OC Pivovar
Sofijská 2/3
405 02 Děčín 6

Po-Ne 9:00 - 20:00

ZÁSILKOVNA INFO TEL: +420 605 263 961

Chystáte oslavu narozenin nebo výročí? Pak to chce dárek, který překvapí!

V našem krámečku najdete dárečky, které potěší, rozesmějí i zachutnají! Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného dárku, ze zkušeností můžeme tvrdit, že u nás najdete alespoň drobnůstku, která je právě pro vašeho oslavence ta pravá.

Stále se snažíme rozšiřovat sortiment, najdete u nás dárky k různým příležitostem, narozeniny, svátek, svatba, z lásky, k výročí, ale i jen tak pro radost.

Jako netradiční nabídku považujeme schopnost naší výroby originálních dárků na míru! Právě vy znáte oslavence a víte co je pro něj to pravé. My vám takový dárek rádi vyrobíme.

Nabízíme kytice z bonbonů, lízátek, žvýkaček, čajů, kafíček, cigaret, doutníků, miniatur alkoholu, plyšáků a drobných dárečků, ale třeba i bankovek. Vyrábíme atraktivní salámové, klobásové a sýrové kytice (pouze na objednávku z důvodu zachování lhůty trvanlivosti). Naší specialitou je též chléb plněný uzeninou a sýry. Moc hezký a hlavně chutný dárek je slaný dort nebo kaktus z uzeniny! Vyrábíme i legrační stromy: lízátkovník, kávičkovník, bonbonovník, chlastovník, vodkovník, doutníkovník, tabákovník a spousty jiných. Další naší výrobou jsou dorty a zákusky z ručníků nebo poháry ze žínek.Tyto dárky jsou krásné ale i praktické. Ručníky jsou neporušené!

Kromě vyráběných dárečků u nás najdete široký výběr svíček, keramiky, esencí, hodin, máme tu nádherné levandulové království, polštáře, hrnečky, ozdobné dřevěné cedule, trička, recesistické dárečky, alkohol, vína s veselou etiketou, boxy na vína a doplňky, magnety, horoskopový koutek, srandovní ale i trošku lechtivé dárečky, pečené a kvetoucí čaje a spousty jiného.

Pokud zvládate výrobu dárků sami a potřebujete aranžérský materiál, i ten vám můžeme nabídnout. Máme například věnce, jihoafrické plody, různé nalepovací drobnosti, kytičky, stuhy, drátky apod.

Určitě se přijďte podívat, bude se vám u nás líbit.
Těšíme se na vaší návštěvu !
NETRADIČNÍ DÁRKY pro vás a vaše blízké!